AirDroid

AirDroid

Steruj Androidem ze swojego Peceta

Zalety

  • Ułatwia wiele zadań
  • Prosty sposób łączenia
  • Mozliwość eksportowania aplikacji z Androida do komputera

Wady

  • Oba połączone urządzenia muszą być podłączonej do tej samej sieci WiFi

Doskonały
9

AirDroid to darmowa aplikacja, która umożliwia dostęp do zawartości systemu Android za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Dzięki niej w łatwy sposób można edytować listę kontaktów oraz pisać esemesy na klawiaturze komputera. Jeśli szukasz aplikacji do zdalnego sterowania telefonu - koniecznie sprawdź AirDroid.

Po zainstalowaniu aplikacji trzeba ją uruchomić, a następnie wejść na podany przez nią adres WWW za pomocą przeglądarki internetowej w komputerze lub tablecie. Tam należy wpisać jednorazowe hasło, które także poda Wam AirDroid. Jeśli wszystko odbędzie się w prawidłowy sposób, połączysz się ze swoim smartfonem.

Od tej chwili możemy zarządzać jego zawartością za pomocą przeglądarki internetowej. Możemy więc kopiować multimedia z i do komputera/telefonu, a także pisać esemesy za pomocą klawiatury naszego peceta. Bez problemu edytujemy też nasze kontakty, oraz przeglądamy rejestr połączeń.

Bardzo fajną opcją jest możliwość zarządzania aplikacjami. Można je nie tylko odinstalować, ale też wyeksportować do komputera jako pliki APK. Oczywiście, tyczy się to tylko tych pobranych ze sklepu Android, a nie aplikacji systemowych.

AirDroid to świetne narzędzie, jest łatwe w obsłudze i ma naprawdę ciekawe funkcje. Przyda się wszystkim tym, którzy często korzystają ze swojego telefonu i chcą sobie pewne zadania ułatwić.

Opinie użytkowników o AirDroid

Sponsorowany×